Organizacja Ślubów Plenerowych

Nasz duży i piękny ogród z fontanną jest idealnym miejscem do zorganizowania nie tylko przyjęcia weselnego, ale także ślubu plenerowego. Jest to fantastyczna alternatywa dla ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Przygotujemy eksponowane miejsce dla państwa młodych oraz urzędnika udzielającego ślubu według wszelkich wytycznych, a dla gości ustawimy wygodne krzesła. Zadbamy o odpowiednie nagłośnienie uroczystości, by każdy z obecnych wszystko dobrze słyszał. Całość dopełni przepiękna dekoracja kwiatowa według życzenia Państwa Młodych.

Ślub cywilny w plenerze zyskał w ostatnim czasie na popularności nie tylko ze względu na swój nietuzinkowy charakter, ale również dlatego, że organizacja takiej uroczystości na świeżym powietrzu daje parze młodej ogromne pole do popisu w kwestii aranżacji. W naszym ogrodzie mają państwo nieograniczone wręcz możliwości dotyczące dekoracji. Duża przestrzeń pozwoli zgromadzić wielu gości, znajdzie się też miejsce np. na kwartet smyczkowy, który z pewnością może uświetnić ten wspaniały dzień. Pomysłów i możliwości jest wiele, a jedynym ograniczeniem jest… wyobraźnia.

Opinie