O Restauracji
Restauracja Stylowa w Otwocku
Restauracja Stylowa to miejsce doskonale znane pokoleniom mieszkańców Otwocka, które wielu osobom przywołuje na myśl wspomnienia sprzed lat. Dziś, dzięki nowej aranżacji wnętrz oraz wprowadzonym zmianom Stylowa łączy ze sobą elegancję z domowym ciepłem i swobodną atmosferą, która z całą pewnością sprzyjał będzie powstawaniu nowych, fantastycznych wspomnień.
Stylowa jest to doskonałe miejsce na organizację uroczystości zarówno rodzinnych, jak i firmowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół kameralnych sal, w których zadbamy o szczególną atmosferę i intymność. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w organizacji uroczystości okolicznościowych. Dzięki naszym aranżacjom Stylowa zmieniała się wielokrotnie, dopasowując się do Państwa oczekiwań, i tworząc indywidualny charakter każdej Państwa uroczystości.
Opinie
Bart KotŚwietna restauracja z pysznym jedzeniem. Smak, stylowy i niedrogi;)
Aleks Home DecorJedzenie bardzo smaczne i wyszukane. Obsługa na najwyższym poziomie. Wrażeń estetycznych dostarczy piękny ogród. Polecam.
Gracjan1987Rewelacja. Obsługa na najwyższym poziomie jedzenie przepyszne i ta atmosfera.. po prostu trzeba tu przyjść 🙂
Jacek KociszewskiFajna restauracja, jak nazwa wskazuje jest stylowa, dobre jedzenie, fajny ogródek, polecam.
Tomasz Wilczeksuper obsluga i pyszne jedzenie .
bardzo polecam
Marcin TatjewskiNiebanalne i bardzo smaczne potrawy. Można też usiąść w słońcu przy spokojnym skwerze, gdy jest pogoda. Niestety, długo czekaliśmy, ale to z winy imprez, które się tu odbywały w tym samym czasie.
Marek TerczynskiMiła obsługa, dobre jedzenie polecam warto odwiedzić.
Wiktoria BarszczewskaSuper miejsce. Jedzenie przepyszne. Wyszłam w pełni usatysfakcjonowana. Kaczka z musem malinowym i buraczanymi pierożkami palce lizać. Polecam.
Ewa NowińskaSuper atmosfera , pyszne jedzedzenie ogólnie super
Lech StaniszewskiPierwszy raz w tej restauracji wystrój wnętrza bardzo ładny stylowy,kulturalna
obsługa,obiad dobry.Obiad po pogrzebie
w odpowiedniej atmosferze.
Daleki MrągowoFajne miejsce
Lucyna StróżakDobra kuchnia
Waldemar CieslakSuper restauracja. Przychodzę tu od lat. Pierwszy raz byłem chyba 20 lat temu. Klimat ciągle ten sam – Stylowo:)
Tomasz OsińskiBardzo klasycznie i tradycyjnie, dla jednych plus, dla innych minus. Ale przede wszystkim smacznie. Przyjemna okolica!
Daniel KowalskiW porządku
Magdalena ŚWIERCZYŃSKABardzo ładne miejsce
Lidia Jaszczuk OsinskaWielokrotnie byłam na imprezach zamkniętych i nie tylko. Córka jest zakochana, zwłaszcza w czarnym makaronie, niestety dostępnym tylko sezonowo
🙂
Sławetny sernik ……..nie liczę wtedy kalorii.
Za każdym razem pełny profesjonalizm, jedzenie przepyszne i przyjazna atmosfera. Czego więcej szukać ?
Piotr SzczepańskiFajnie
Michal MareckiNiedzielna wizyta pomimo ogromnej ilości gości w restauracji bardzo udana. Wszystko sprawnie podawane do stołu, bez pomyłek pomimo 10osób przy stole (prawie każdy jadł co innego). Pozdrowienia dla sympatycznej i pomocnej obsługi!
Mariusz S.Jedzienie dobre, duże porcje. Ładny wystrój.
Be BeTak jak w nazwie – stylowo.
Magdalena MarciszewskiJedzenie 5 gwiazdek, atmosfera 5 gwiazdek, obsługa 5 gwiazdek! Dziękuję za wspaniały wieczór!
Katarzyna WłodarczykFantastyczne miejsce na rodzinny obiad. Stylowe wnętrze, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pyszne jedzenie. Pomidorowa z zacierkami i pierogi z białą kiełbasą OBŁĘDNE ?
Na pewno będziemy odwiedzać to miejsce ?
Krzysztof ChrustalewDobre jedzenie… Ładny ogród 🙂
Krystian ChylinskiSpokojne miejsce na udana imprezę.
