Organizacja Wesel

Mamy bogate doświadczenie w organizowaniu zarówno obiadów weselnych jak i tradycyjnych przyjęć weselnych. Maksymalna liczba gości to 100 osób.

W zależności od liczby gości proponujemy organizację wesela nawet w dwóch salach – w jednej, największej, nakryjemy dla Państwa stoły, a drugą, sąsiadującą salę oddamy do dyspozycji zespołowi muzycznemu. Istnieje także możliwość wynajęcia całej restauracji na wyłączność.

Wesele to nie tylko huczna impreza, może mieć również nieco skromniejszą formę, tzw. obiadu weselnego. Dołożymy wszelkich starań, by przyjęcie po ślubie spełniało wszelkie oczekiwania pary młodej. Obiad weselny może mieć różne formy, np. tradycyjnego kilkudaniowego obiadu z deserem na koniec czy obiadu oraz przystawkami w stołach – decyzja należy do państwa. Dzięki dużemu doświadczeniu w organizacji obiadów weselnych służymy państwu pomocą i radą.

 

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo: wyselekcjonowane i indywidualnie dobrane menu uwzględniające preferencje gości, profesjonalne oświetlenie LED, dekoracje kwiatowe, atrakcje typu drink bar, fotobudka, występy artystów, animatorka dla dzieci.

Opinie