O Restauracji

Więcej

Restauracja Stylowa jest częścią bogatej historii Otwocka. W tym miejscu ponad 100 lat temu tętniło życie kulturalne miasta, czego pamiątką jest choćby znajdująca się na posesji restauracji willa Julia – wybudowana w 1893 roku w posiadłości Maurycego Karstensa, na terenie której znajdowała się pijalnia wody mineralnej Motor oraz stylowa kawiarnia, a na początku lat 20. mieścił się tutaj otwocki Urząd Pocztowo-Telegraficzny.

To tu rozpoczęła się historia otwockiej gastronomii, która dziś, dzięki ponownemu otwarciu w 2013 roku restauracji Stylowa, nabiera nowego charakteru. Serdecznie zapraszamy do Stylowej – miejsca, które łączy tradycję z nowoczesnością.

Restauracja to nie tylko piękne i funkcjonalne wnętrza, to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Nasz personel od lat stara się spełniać wszystkie wymagania naszych gości. Nasi kucharze to specjaliści od tradycyjnych, polskich potraw, ale również od wyrafinowanych kompozycji pochodzących z kuchni zagranicznej. Z ogromną dbałością wydają każde danie, by zarówno smakowo jak i wizualnie przypadło do gustu każdemu z gości. O to, by każde danie było profesjonalnie zaserwowane dbają nasi kelnerzy, łącznicy pomiędzy gośćmi i kuchnią. Nasz zespół dba o to, by każda chwila w restauracji pozostała w Waszej pamięci – na długo.

Nasze Sale:

Sala Złota

Przestronna sala złota największa z dostępnych w restauracji. Idealna na duże uroczystości, wybierana zwłaszcza, gdy organizatorzy uroczystości chcą ją uświetnić występem zespołu muzycznego lub DJ-a. Sala pomieścić może do 100 osób.

Oranżeria

Przytulna i słoneczna oranżeria z widokiem na ogród z fontanną. Atutem tej sali jest przeszklona ściana z funkcją rozsunięcia, dzięki czemu w ciepłe letnie dni można cieszyć się piękną pogodą spędzając czas w pomieszczeniu. Dzięki wbudowanemu oświetleniu LED można dostosować kolor oświetlenia do preferencji gości. Sala ta jest idealna na uroczystości do 30 osób.

Sala kwiatowa

Komfortowa sala kwiatowa, która daje możliwość zorganizowania większej uroczystości. Znajduje się obok VIP roomu i jeżeli jest taka potrzeba, to goście mogą z niego swobodnie korzystać i tą drogą wychodzić do ogrodu. Sala ta jest idealna dla 50 osób.

Sala VIP

Ustronny i kameralny VIP room. Zaletą tej sali jest oddzielne wyjście do ogrodu. VIP room jest idealny do kameralnych spotkań i przyjęć do 15 osób.

Otwórz w pełnym oknie

Opinie