Wesele Otwock
Wesele w Otwocku
Wesele to niezwykła uroczystość, którą chcemy zapamiętać na całe życie. Dlatego niezwykle ważne jest to, by wybrać miejsce, w którym profesjonaliści zadbają o to, by nic nie zakłóciło jego przebiegu, a parze młodej i jej gościom towarzyszyły wyłącznie pozytywne doznania. Takim miejscem jest Restauracja Stylowa – lokal z wieloletnią tradycją oraz doświadczeniem w organizowaniu niezwykłych uroczystości.
Restauracja Stylowa to idealne miejsce by zorganizować wesele w Otwocku. Doskonała lokalizacja, duży parking i klimatyczny ogród z placem zabaw dla dzieci – to tylko niektóre atuty, jakie powinna mieć sala weselna w Otwocku. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzeba by zorganizować niezapomnianą uroczystość!
W Restauracji Stylowa organizujemy przyjęcia weselne do 120 osób. Do dyspozycji gości mamy trzy wyjątkowe sale:
- Sala Złota (do 90 osób),
- Sala Kwiatowa (do 50 osób),
- Oranżeria (do 25 osób),
- Sala Złota i Kwiatowa (do 120 osób).
Dla dużych wesel oddajemy całą restaurację na wyłączność – z wygodnym parkietem tanecznym, przestronnym ogrodem z fontanną oraz placem zabaw dla najmłodszych.
Oferujemy trzy pakiety weselne – srebrny, złoty i platynowy – a każdy z nich obejmuje powitanie pary młodej chlebem i solą oraz toast prosecco. Wesela trwają do 4:00 rano, a o każdy szczegół dba nasz wykwalifikowany zespół, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie – każdy gość otrzymuje dania serwowane indywidualnie (nie na półmiskach, nie w bemarach), do tego proponujemy przystawki w stole lub na życzenie pary młodej w bufecie. W standardzie oferujemy również bufet z kawą i herbatą oraz deserami.
Zapraszamy do Kontaktu Telefonicznego
w godzinach 12:00-20:00
Kompleksowa organizacja wesela w Otwocku
Z nami nie musisz się niczym martwić – poza pysznym menu zapewniamy wsparcie w planowaniu wesela. Pomożemy parze młodej zadbać o takie aspekty, jak:
- dekoracje kwiatowe, aranżacja stołów i sali (w tym ścianka balonowa),
- DJ, muzycy na żywo (zespół, kwartet smyczkowy, pianista),
- fotograf,
- barman, prosecco van,
- animatorka dla dzieci,
- plan stołów, winietki, prezenciki dla gości,
- słodki stół i tort,
- wesele w plenerze przy fontannie wśród zieleni – nasza restauracja ma możliwość organizacji wesela w plenerze.
Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami, którzy zadbają o to, by oprawa uroczystości była na najwyższym poziomie. Nasze komfortowe i eleganckie sale przygotowane są tak, by stanowiły idealną bazę do aranżacji.
Z nami zorganizujesz swoje wymarzone wesele!
Każde wesele traktujemy indywidualnie – przygotowując ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb i budżetu. W naszej restauracji dzieci do 2 lat świętują za darmo, za dzieci w wieku 3-10 lat proponujemy 50% ceny, podobnie jak za podwykonawców (fotograf, zespół itp.). Precyzyjnie przedstawimy wszystkie możliwości, a ustalenia będą zawarte w umowie.
W cenie otrzymujesz pełną oprawę – od eleganckich obrusów, kryształowego szkła i świec, po klasyczne kompozycje kwiatowe i złote podtalerze, bez żadnych ukrytych kosztów. Oferujemy bardzo wysoki standard w atrakcyjnej cenie.
Tradycyjna kuchnia w nowoczesnej odsłonie
Nasz szef kuchni dba o to, by dania przypadły do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom. Menu zostało przygotowane tak, by każdy mógł wybrać potrawy według swoich preferencji. Dania przygotowywane są z najwyższej jakości produktów od sprawdzonych dostawców. Zawsze świeże i pyszne, przyrządzane z najwyższą starannością w oparciu o tradycyjne receptury. Porcje są odpowiednie – gwarantujemy, że goście nie wyjdą od nas głodni.
Restauracja Stylowa to idealne miejsce, by zorganizować wesele w Otwocku. Zapraszamy do kontaktu!
Marzysz o ślubie w plenerze?
Sprawdź naszą ofertę Ślubu Plenerowego w Otwocku.
Planujesz kameralne przyjęcie?
Zapraszamy do zakładki Obiad Weselny.
Opinie
WITEK SKORACKIBardzo fajny lokal pyszne jedzenie i ciasto. Miła obsługa klienta i ciekawa aranżacja wnętrz 6 z plusem
mysia pusiaŁadny stylowy wystrój.Smaczna kawa i ciasto.Kuchni nie próbowałam więc nie wiem może będzie okazja.
Barbara WiśniewskaWspaniałe wnętrza, miła i profesjonalna obsługa oraz doskonałe dania. Na pewno tu wrócę. Polecam
Marian SzczotkaJak sama nazwa wskazuje „Stylowa” Na wysokim poziomie. Wszystko Ok
Maciej GołowiczMiła obsługa i dobre jedzenie, polecam
Bogumił SzymanekCzysto, ładnie, smacznie. Obsługa na najwyższym poziomie. Szczerze polecam to miejsce!
Pawel MajsterekPolecam wszystkim
Joanna WojciechowskaNajlepsza restauracja w Polsce ,pracują tu cudowni ludzie,gotujà najlepsi kucharze,kelnerzy zawsze uśmiechnięci ,manager Łukasz ogarnie wszystko co tylko sobie zarzyczynie po prostu wszystko The best❤️❤️❤️?????
Karolina KUwielbiam organizować tutaj wszelakie imprezy okolicznościowe, wszystko jest zawsze na tip top. Smacznie i stylowo jak sama nazwa wskazuje 🙂 menadżer nie ma problemu z różnymi widzi-mi-się 🙂 kelnerzy ogarniają wszystko błyskawicznie, nie trzeba się o nic martwić i za niczym biegać. Polecam
Jadwiga StankiewiczCzysto , smacznie a obsługa miła i zawsze na miejscu .
Z pewnością odwiedzę nie raz.
Katarzyna MeredykBylismy tam na obiedzie po pogrzebie, duzo jedzenia, smacznie a kotlet schabowy mwga wielki, wiekszosc nie mogla go dokonczyc. Polecam.
Kilimek KilimekStylowo i smacznie
Pawel RadomyskiOk bardzo fajne miejsce z klimatem gorąco polecam
Michał GuttmanBardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Monika KowalskaBardzo miłe miejsce, obsługa bez zarzutu.
Ola ZofiaOprócz wspaniałych dań (zamawiałam wg swoich upodobań, czyli bezmięsne), przemiła Obsługa (Pan Bartek ?) i fantastyczna atmosfera (CICHA muzyka, piękny, zadbany ogród). Polecam ?
Andrzej GasowskiNaprawdę dobre jedzenie 🙂
Angelika Tymorek-BudytaBardzo fajne przytulne miejsce miła obsługa
Milena ZakrzewskaPyszne jedzenie,genialna obsługa i świetne podejście do Klienta a dodatkowo to wszystko w pięknych wnętrzach ? organizowaliśmy już tam dwie imprezy i szczerze polecam!
Jacek P.Nazwa Stylowa adekwatna. Jedzenie bardzo dobre ale za dużo eksperymentów z prostymi daniami do sznycla zimna sałatka ziemniaczana to nie moje klimaty. Fantastyczna obsługa.
Katarzyna KotlarczykPyszne jedzenie! Piękny wystrój!!!
Emilia BrzostekGorąco polecam! Pyszne jedzenie, wspaniała obsługa a o wystroju chyba nie muszę nic mówić
🙂 Takiego miejsca brakowało!
Andrzej MarczakPrzytulne miejsce, miła obsługa+
Zofia FryzaFantastyczne miejsce! Organizowaliśmy w Stylowej obiad weselny. Pan Łukasz był bardzo profesjonalny i wszystko było zgodnie z ustaleniami. Cudowne było to, że w dniu ślubu i dzień przed gdy inne pary na przykład dekorują salę, my niczym już nie musielismy się martwić, bo wszystkim zajęła się restauracja. Stylową wybraliśmy głównie ze względu na pyszne jedzenie i się nie zawiedliśmy! Dania fenomenalne, kwiaty i sala śliczna. Będziemy wracać do Stylowej ?
Coffee CoastSuper restauracja- wysoka jakość!