Boxy na Sylwestra
Ostatni wieczór roku to nie tylko drinki i tańce – to też oczywiście jedzenie. Żeby mieć siłę przetańczyć całą noc potrzebujemy wsparcia w formie przekąsek i deserów. Zapraszamy do skorzystania z oferty Boxów wytrawnych i słodkich z Restauracja Stylowa.
Ceny podane są cenami brutto
Zamówienia przyjmujemy do 28.12 do 12:00
Odbiór w dniu 31.12 w godzinach 11:00-15:00
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
w godzinach 12:00-20:00

New Year Croissant Box
24 sztuki mini croissantów/ koszt 300zł
- Twarożek z ogórkiem i rzodkiewką
- Pasta z kurczaka z oliwkami
- Szynka parmeńska/ rukola/ pomidorki koktajlowe
- Kremowy serek/ wędzony łosoś
**zdjęcia są poglądowe, w zależności od zamówienia, oraz sezonowości boxy mogą się różnić w dekoracji
New Year Mini coctail Sandwiches Box
40 sztuk mini kanapeczek/ koszt 300zł
- Tatar z suszonych pomidorów/ feta
- Pasta awokado/ mago
- Wędzony łosoś/ serek/ rukola/
- Pieczony rostbef/ mus musztardowy
**zdjęcia są poglądowe, w zależności od zamówienia, oraz sezonowości boxy mogą się różnić w dekoracji
New Year Tortilla Mix Box
40 wrapów- koszt 350zł
- 20x tortilla z kurczakiem/ warzywa/ kremowy serek
- 20x tortilla z krewetką/ warzywa/ mango
**zdjęcia są poglądowe, w zależności od zamówienia, oraz sezonowości boxy mogą się różnić w dekoracji
New Year Antipast Box
Deska serów dla 3-4 osób/ koszt 210zł
Desska serów dla 6-8 osob/ koszt 340zł
- Ser camembert/ lazur/ mimolette
- Szynka prosciutto
- Salami napoli
- Kabanosy/ kiełbaska z beczki
- Winogrona/ truskawka/ borówka
- Grissini/ krakersy/ orzeszki
- Pikle/ żurawina
**zdjęcia są poglądowe, w zależności od zamówienia, oraz sezonowości boxy mogą się różnić w dekoracji
New Year Beef tatar Box
Grubo siekany tatar wołowy z dodatkami dla 4-6 osób/ 240zł
Grubo siekany tatar wołowy z dodatkami dla 5-8 osób/ 310zł
- Tatar wołowy
- Pikle
- Pieczywo
**zdjęcia są poglądowe, w zależności od zamówienia, oraz sezonowości boxy mogą się różnić w dekoracji
New Year Strips& shrimps Box
Dla 4-6 osób/ koszt 330zł
- Polędwiczka z kurczaka
- Krewetki w panko
- Sos tatzyki/ sala pomidorowa/ sos czosnkowy
**zdjęcia są poglądowe, w zależności od zamówienia, oraz sezonowości boxy mogą się różnić w dekoracji
New Year Sweet & Fruit Box
Box dla 4-6 osób / koszt 240zł
- Maliny/ truskawki/ borówki
- Winogrona/ kiwi
- Panna cotta/ mus czekoladowy monoporcje
- Sernik z białą czekoladą
**zdjęcia są poglądowe, w zależności od zamówienia, oraz sezonowości boxy mogą się różnić w dekoracji
Opinie
Barbara PopadiakSuper menu.
Kris gregSuper Lokal pyszne posiłki
Kamila MaslinskaŚwietna obsługa, fajny klimat siostra miala chrzest goście zadowoleni, smaczne jedzenie
Piotr LisGorąco polecam.
Ewa MajkutBardzo smaczne jedzenie w umiarkowanej cenie. Czysto i elegancko. Uprzejma obsługa.Miło spędziłam czas z rodziną.☺
Jadwiga StankiewiczCzysto , smacznie a obsługa miła i zawsze na miejscu .
Z pewnością odwiedzę nie raz.
Damian DębskiPolecam!
Przemek RyćkoDobre jedzenie, wystrój trochę zbyt wytworny – jak dla mnie. Fajny rosół z domowymi makaronami.
Gosia PodgórskaWstrzymywałam się z opinią kilka dni po ślubie, ale emocje prawie opadły, a zachwyt nadal ten sam! 🙂
Po pierwsze- przeogromne podziękowania dla managera Pana Łukasza! Dzięki Panu nasz obiad-wesele przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania i wykroczył poza sferę marzeń! 🙂
Po drugie- świetna, kompetentna obsługa!
Po trzecie – pyszny obiad i przekąski, ciasta wręcz rewelacyjne!
Ponad to cudowny klimat, niesamowite wyczucie i świetna organizacja!
Na pewno do Was wrócimy 🙂
MartynaSmacznie, kolorowo, piękny wystrój i fantastyczny ogród
Marcin TatjewskiNiebanalne i bardzo smaczne potrawy. Można też usiąść w słońcu przy spokojnym skwerze, gdy jest pogoda. Niestety, długo czekaliśmy, ale to z winy imprez, które się tu odbywały w tym samym czasie.
ilonka NiziolekJest ok
Tom DElegancko i przyjaźnie.
BEATA BIELECKAFaktycznie restauracja Stylowa i piękna. Za każdym razem jak tam byłam jedzonko było przepyszne i obsługa na najwyższym poziomie. Oby więcej takich lokali.
Michal MareckiNiedzielna wizyta pomimo ogromnej ilości gości w restauracji bardzo udana. Wszystko sprawnie podawane do stołu, bez pomyłek pomimo 10osób przy stole (prawie każdy jadł co innego). Pozdrowienia dla sympatycznej i pomocnej obsługi!
Lech StaniszewskiPierwszy raz w tej restauracji wystrój wnętrza bardzo ładny stylowy,kulturalna
obsługa,obiad dobry.Obiad po pogrzebie
w odpowiedniej atmosferze.
Aleksandra SzwarcJeżeli do menu zostanie wprowadzona na stałe zupa-krem „Duo Colore” to na pewno jeszcze raz z olbrzymią przyjemnością tu wrócę 🙂
Mikołaj MakowskiPyszne i pięknie podane jedzenie, spory wybór dań bezmięsnych, np. doskonała zupa z papryki czy tagliatelle z cukinii plus wyborne desery. Do tego kapitalna obsługa – szybko, uprzejmie i z uśmiechem. Nas obsługiwał Pan Bartek – wielu warszawskich kelnerów mogłoby się od niego uczyć, choć to jeszcze młody Człowiek. Podziękowania, pozdrowienia i do zobaczenia!
Marcin DziedzicPyszne jedzenie i świetna obsługa!
Bartosz SałachŚwietna kuchnia i miłe wnetrza. Polecam tatar!
Waldemar CieslakSuper restauracja. Przychodzę tu od lat. Pierwszy raz byłem chyba 20 lat temu. Klimat ciągle ten sam – Stylowo:)
Maciej GołowiczMiła obsługa i dobre jedzenie, polecam
Leszek ZającStek bardzo smaczny
AdrianPyszne potrawy we wspaniałej atmosferze. Wspaniała obsługa. Restauracja posiada plac zabaw dla dzieci, duży ogród na spacery i własny parking.
Świetne miejsce na obiad rodzinny, okazjonalny lub inna uroczystość.
Tomek ZETZoorganizowalismy chrzciny córki.Jesteśmy mega zadowoleni. Super jedzenie i mega obsługa. Polecam w 100%
Zaufali nam:
