Restauracja

Zapraszamy

Restauracja

Zapoznaj się
z naszym menu

tel. 22 779 32 71

O restauracji

Restauracja Stylowa to miejsce doskonale znane pokoleniom mieszkańców Otwocka, które wielu osobom przywołuje na myśl wspomnienia sprzed lat. Dziś, dzięki nowej aranżacji wnętrz oraz wprowadzonym zmianom Stylowa łączy ze sobą elegancję z domowym ciepłem i swobodną atmosferą, która z całą pewnością sprzyjał będzie powstawaniu nowych, fantastycznych wspomnień.

Stylowa to: dwie sale główne, VIP-room, oranżeria i sala barowa w przestronnym budynku, znajdującym się w dogodnej lokalizacji w centrum miasta. Restauracja dysponuje również wieloma miejscami parkingowymi. Jest to więc doskonałe miejsce na organizację takich imprez okolicznościowych jak wesela, chrzciny, komunie, spotkania rodzinne oraz biznesowe i wiele innych.

Nasi kucharze, łącząc klasyczne podejście do kuchni z nietuzinkowością, serwują dla Państwa tradycyjne polskie potrawy podawane w nowej odsłonie. Dodatkowo każde danie urozmaicić mogą Państwo wybierając spośród wyselekcjonowanych win i alkoholi.

Restauracja Stylowa jest częścią bogatej historii Otwocka, opisywanej na kartach wielu powieści i pamiętników. W tym miejscu ponad 100 lat temu tętniło życie kulturalne miasta, czego pamiątką jest choćby znajdująca się na posesji restauracji willa Julia - wybudowana w 1893 roku w posiadłości Maurycego Karstensa, na terenie której znajdowała się pijalnia wody mineralnej Motor oraz stylowa kawiarnia, a na początku lat 20-tych mieścił się tutaj otwocki Urząd Pocztowo-Telegraficzny. To tutaj rozpoczęła się historia otwockiej gastronomii, która dziś, dzięki ponownemu otwarciu restauracji Stylowa nabiera nowego charakteru. Serdecznie zapraszamy do restauracji Stylowa - miejsca, które łączy tradycję z nowoczesnością.